Miejsce
poświęcone pamięci
o Tych,
którzy odeszli >>>

TURNIEJE 2010 MAŁE PODLASIE WYNIKI

 

VI Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich
O Puchar prof. Mariana Wieczystego
Kraków-Wieliczka-Kopalnia Soli 16-17.01.2010

Kategoria I /7-9 lat /

Miejsce III - Jakub Szyszko i Julia Krzesińska

Miejsce IV - Filip Bojarski i Sandra Wincenciak

Kategoria II klasa A /10-12 lat /

Miejsce III - Jakub Kowalczyk i Joanna Drzas

Miejsce IV - Filip Malinowski i Paulina Trochimiak

Miejsce VII Krzesiński Bartłomiej i Gierasimiuk Karolina

Miejsce VIII Kryczka Kacper i Wysocka Kamila

Kategoria III Klasa A / 13-15 lat /

Miejsce III - Janusz Niewiarowski i Małgorzata Goworek

Miejsce IX Sitarski Mateusz i Radziszewska Aleksandra

Kategoria IV Klasa A / 16-18 lat /

Miejsce VIII Szeweluk Michał i Świderska Beata


Pole tekstowe:   

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS
TAŃCÓW POLSKICH
"O PIERŚCIEŃ KSIĘŻNEJ IZABELI" PUŁAWY 27 - 28 lutego 2010 r.

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce III Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Miejsce VIII-X Filip Bojarski - Sandra Wincenciak

Kategoria II A / 10-12 lat /

Miejsce II Jakub Kowalczyk - Joanna Drzas

Miejsce VI Konrad Koc - Kinga Laskowska

Miejsce VII Filip Awksietijuk - Gabriela Dziedzia

Miejsce X-XI Bartłomiej Krzesiński - Karolina Gierasimiuk

Kategoria III A / 13-15 lat /

Miejsce VIII-IX Janusz Niewiarowski - Małgorzata Goworek

Kategoria IV A / 16-18 lat /

Miejsce V Michał Szeweluk - Beata Świderska

Kategoria IV Klasa B / 16-18 lat /

Miejsce III Dawid Pućko - Katarzyna Zduniuk

Miejsce VI Mateusz Szyszko - Agata Szulc


X OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TAŃCÓW POLSKICH " MAZUR"

WIELISZEW,
10-11 KWIETNIA 2010 r.

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce VI Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Miejsce IX Sylwester Kałucki - Anita Doroszkiewicz

Miejsce XI Filip Bojarski - Sandra Wincenciak

Kategoria II A / 10-12 lat /

Miejsce IV Jakub Kowalczyk - Joanna Drzas

Miejsce VII-VIII Filip Awksietijuk - Gabriela Dziedzia

Miejsce VII-VIII Dawid Radziszewski - Paulina Trochimiak

Miejsce X Bartłomiej Krzesiński - Karolina Gierasimiuk

Kategoria III A / 13-15 lat /

Miejsce VIII Janusz Niewiarowski - Małgorzata Goworek

Kategoria IV Klasa B / 16-18 lat /

Miejsce III Dawid Pućko - Katarzyna Zduniuk


IX OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
TAŃCÓW POLSKICH
W FORMIE TOWARZYSKIEJ

,,TAŃCZĄCE TRZEWICZKI"

BIAŁA PODLASKA, 24-25 kwietnia 2010r.

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce IV Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Miejsce VIII-IX Filip Bojarski - Sandra Wincenciak

Miejsce X-XII Michał Bujno - Zuzanna Rogucka

Miejsce X-XII Michał Romaniuk - Łukasiuk Oliwia

Kategoria II A / 10-12 lat /

Miejsce IV Jakub Kowalczyk - Joanna Drzas

Miejsce VI Dawid Radziszewski - Paulina Trochimiak

Miejsce VIII Bartłomiej Krzesiński - Karolina Gierasimiuk

Miejsce IX Filip Awksietijuk - Gabriela Dziedzia

Miejsce X Maciej Awksietijuk - Wiktoria Czeczuk

Kategoria III A / 13-15 lat /

Miejsce II Janusz Niewiarowski - Małgorzata Goworek

Miejsce IV Marcin Pleszuk - Hanna Warszycka

Miejsce V Gabriel Kowalczyk - Kamila Drzas

Kategoria IV A / 16-18 lat /

Miejsce IV Michał Szeweluk - Beata Świderska

Kategoria II B / 10-12 lat /

Miejsce XI Marcin Lubowicki - Julia Kryńska

Kategoria III B / 13-15 lat /

Miejsce III Filip Zinkiewicz - Zuzanna Jachimczuk

Miejsce VI Tomasz Grzyb - Gabriela Boratyńska

Kategoria IV Klasa B

Miejsce III Mateusz Szyszko - Agata Szulc

Miejsce V Dawid Pućko - Katarzyna Zduniuk



8-9 maja 2010 Warszawa - Wilanów

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce IV Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Miejsce IX Filip Bojarski - Sandra Wincenciak

Miejsce X-XI Sylwester Kałucki - Anita Goroszkiewicz

Miejsce X-XI Michał Bujno - Zuzanna Rogucka

Kategoria II A / 10-12 lat /

Miejsce IV Dawid Radziszewski - Paulina Trochimiak

Miejsce V Konrad Koc - Kinga Laskowska

Miejsce VIII-IX Jakub Kowalczyk - Joanna Drzas

Miejsce X-XI Filip Awksietijuk - Gabriela Dziedzia

Miejsce X-XI Bartłomiej Krzesiński - Karolina Gierasimiuk

Kategoria III A / 13-15 lat /

Miejsce V Janusz Niewiarowski - Kamila Drzas

Kategoria IV A / 16-18 lat /

Miejsce VI Michał Szeweluk - Beata Świderska

Kategoria VI / 31-40 lat /

Miejsce III Mirosław Drzas - Elżbieta Drzas

Kategoria VII / powyżej 40 lat /

Miejsce VI Jan Boguszewski i Ewa Boguszewska

 

Konkurs Kar Mazurowych

Kategoria II / powyżej 31 lat /

Miejsce IV Karo ZPiT Małe Podlasie

/Jan i Ewa Boguszewscy

Wojciech i Ewa Kurylak

Mirosław i Elżbieta Drzas

Waldemar i Aneta Radziszewscy

Zbigniew i Agnieszka Rybałtowscy/

Kategoria II B / 10-12 lat /

Miejsce X-XII Marcin Lubowicki - Julia Kryńska

Miejsce X-XII Wojciech Szeweluk i Gabriela Boguszewska

Kategoria IV Klasa B / 16-18 lat /

Miejsce IX Kamil Kiendyś - Karolina Kaczmarska


 

XVII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "WARMIA ' 2010" Olsztyn
18 - 20.06.2010 r.

KATEGORIA I

Miejsce VII Szyszko Jakub i Krzesińska Julia

Miejsce X-XII Łazowski Hubert i Moczulska Dominika

KATEGORIA II A

Miejsce IV Kryczka Kacper i Wysocka Kamila

Miejsce V Krzesiński Bartłomiej i Gierasimiuk Karolina

 

KATEGORIA II B

Miejsce VIII-IX Lubowicki Marcin i Kryńska Julia

KATEGORIA IV B

Miejsce III Pućko Dawid i Zduniuk Katarzyna

Miejsce IV Szyszko Mateusz i Szulc Agata



X MISTRZOSTWA POLSKI W TAŃCACH POLSKICH
"WARMIA `2010" OLSZTYN 24.07.2010r.

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce V Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Miejsce VIII Michał Romaniuk - Oliwia Łukasiuk

Miejsce IX Michał Bujno - Zuzanna Rogucka

Miejsce X-XII Hubert Łazowski - Dominika Moczulska

Kategoria II / 10-12 lat /

Miejsce VII-VIII Dawid Radziszewski - Paulina Trochimiak

Miejsce IX Filip Awksietijuk - Gabriela Dziedzia

Miejsce X-XI Kacper Kryczka - Kamila Wysocka

Miejsce XII Bartłomiej Krzesiński - Karolina Gierasimiuk

Kategoria III / 13-15 lat /

Vice Mistrzowie Polski Janusz Niewiarowski - Kamila Drzas

Miejsce VIII-IX Miłosz Szumarski - Anita Pura

Kategoria IV / 16-18 lat /

Miejsce VII Michał Szeweluk - Beata Świderska

 

Konkurs Kar Mazurowych /Kategoria powyżej 30 lat/

Miejsce IV Małe Podlasie Siemiatycze

Mirosław - Elżbieta Drzas

Wojciech - Ewa Kurylak

Zbigniew - Agnieszka Rybałtowscy

Waldemar Radziszewski - Irena Ługowska


VIII Międzynarodowy i XII Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich
"O Podlaską Szyszkę - Siemiatycze 2010" 27-28.08.

Kategoria II B / 10-12 lat /

Miejsce XI Szeweluk Wojciech - Boguszewska Gabriela

Kategoria III B / 13-15 lat /

Miejsce II Filip Zinkiewicz - Zuzanna Jachimczuk

Miejsce V Tomasz Grzyb - Gabriela Boratyńska

Kategoria IV Klasa B

Miejsce I Mateusz Szyszko - Agata Szulc

Miejsce II Leszczyński Kamil - Kaczmarska Karolina

Miejsce III Dawid Pućko - Katarzyna Zduniuk

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce IV Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Miejsce XI-XII Michał Bujno - Zuzanna Rogucka

Kategoria II A / 10-12 lat /

Miejsce III Koc Konrad - Laskowska Kinga

Miejsce IV Jakub Kowalczyk - Joanna Drzas

Miejsce V Dawid Radziszewski - Paulina Trochimiak

Miejsce IX Filip Awksietijuk - Gabriela Dziedzia

Miejsce X-XI Bartłomiej Krzesiński - Karolina Gierasimiuk

Miejsce X-XI Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce XII Maciej Awksietijuk - Wiktoria Czeczuk

Kategoria III A / 13-15 lat /

Miejsce II Janusz Niewiarowski - Małgorzata Goworek

Miejsce IV Usciniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce V Marcin Pleszuk - Hanna Warszycka

Miejsce VI Szumarski Miłosz - Goworek Małgorzata

Miejsce VII Sitarski Mateusz - Radziszewska Aleksandra

Kategoria IV A / 16-18 lat /

Miejsce IV Michał Szeweluk - Beata Świderska

Miejsce VII Mateusz Szyszko - Agata Szulc

Kategoria VI / 31-40 lat /

Miejsce IV Mirosław Drzas - Elżbieta Drzas

Kategoria VII / powyżej 40 lat /

Miejsce III Jan Boguszewski i Ewa Boguszewska

 

Konkurs Kar Mazurowych /Kategoria powyżej 30 lat/

Miejsce II Małe Podlasie Siemiatycze

Mirosław - Elżbieta Drzas

Wojciech - Ewa Kurylak

Zbigniew - Agnieszka Rybałtowscy

Ireneusz - Irena Ługowscy



IX Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "O Muszlę Bałtyku"
25 - 26.09.2010r

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce IV Jakub Szyszko - Julia Krzesińska

Kategoria II A / 10-12 lat /

Miejsce III Jakub Kowalczyk - Joanna Drzas

Miejsce IV Konrad Koc - Kinga Laskowska

Miejsce VI Kryczka Kacper - Kamila Wysocka

 

Miejsce VII Awksietijuk Filip - Dziedzia Gabriela

Kategoria III A / 13-15 lat /

Miejsce II Janusz Niewiarowski - Kamila Drzas

Kategoria IV A / 16-18 lat /

Miejsce III Michał Szeweluk - Beata Świderska

Miejsce VIII Mateusz Szyszko - Agata Szulc

 

KATEGORIA II B

Miejsce V Szeweluk Wojciech - Boguszewska Gabriela

Kategoria III B / 13-15 lat /

Miejsce II Filip Zinkiewicz - Zuzanna Jachimczuk

Kategoria IV Klasa B

Miejsce I Dawid Pućko - Katarzyna Zduniuk


 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce II Michał Romaniuk - Oliwia Łukasiuk

Miejsce IX-XI Michał Bujno - Zuzanna Rogucka

KATEGORIA II B

Miejsce VII-VIII Koc Krzysztof - Jankowska Patrycja

Miejsce X-XI Lubowicki Marcin - Kryńska Julia

Kategoria III B / 13-15 lat /

Miejsce I Filip Zinkiewicz - Zuzanna Jachimczuk

Miejsce VIII Grzyb Tomasz - Kuzniecow Weronika

 



Wejscie na stronę turnieju
"O Podlaską Szyszkę"



Oficjalna strona miasta Siemiatycze


Napisali o nas