Miejsce
poświęcone pamięci
o Tych,
którzy odeszli >>>

TURNIEJE 2009 MAŁE PODLASIE WYNIKI

 

•  VII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich

"O Pierścień Księżnej Izabeli"

Puławy 27-28.02.2009

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce III Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce IV Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce V Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Miejsce VI Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Miejsce VII Michaluk Dawid - Niczyporuk Weronika

Miejsce XI-XII Kozak Damian - Zduniuk Justyna

Miejsce XI-XII Szyszko Jakub - Krzesińska Julia

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce VI Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VIII Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce X Awksietijuk Filip - Dziedzia Gabriela

Miejsce XII Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce III Szeweluk Michał - Świderska Beata

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce II Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Miejsce XII Bartoszuk Adrian - Nikołajuk Angelika

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce V Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Kategoria IV klasa B / 16-18 lat /

Miejsce II Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

VI Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich

"O naszyjnik księżniczki Gerd z Leśna"

Brusy 14 - 15 marca 2009 r.

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce II Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce III Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Miejsce IV Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce III Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce I Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce IV Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce IV Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce VII-VIII Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Kategoria IV klasa B / 16-18 lat /

Miejsce II Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

 

IX MISTRZOSTWA POLSKI w TAŃCACH POLSKICH

MAZUR 2009 - WIELISZEW, 04.04.2009 r

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce III Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce IV Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce V Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Miejsce VII-IX Lubowicki Marcin - Mantur Gabriela

Miejsce X Michaluk Dawid - Niczyporuk Weronika

Miejsce XI-XII Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce IV Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VII Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Miejsce IX Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce X-XII Koc Konrad - Laskowska Kinga

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce V Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce VI Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce XI Szumarski Miłosz - Pura Anita

Kategoria IV Klasa A / 16-18 lat /

Miejsce VII Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

Karo Mazurowe kategoria powyżej 30 lat

Miejsce II

Ługowski Ireneusz i Irena

Kurylak Wojciech i Ewa

Boguszewski Jan i Ewa

Drzas Mirosław i Elżbieta

Radziszewski Waldemar i Aneta

Kryński Wieńczysław i Marzena

Kuzniecow Agnieszka

VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCÓW POLSKICH

MAZUR 2008

WIELISZEW, 03.04.2009 r.

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce II Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

 

Królewski Turniej Tańców Polskich - Wilanów 2009

9-10 maja 2009 Warszawa Wilanów

 

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce II Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce III Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce IV Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Miejsce VI Leoniak Grzegorz - Kryńska Julia

Miejsce VII-IX Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Miejsce VII-IX Lubowicki Marcin - Mantur Gabriela

Miejsce X Szyszko Jakub - Krzesińska Julia

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VI Radziszewski Dawid - Kryńska Karolin

Miejsce VII-VII Koc Konrad - Laskowska Kinga

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce III Szeweluk Michał - Świderska Beata Małgorzata

Miejsce V Niewiarowski Janusz - Goworek

Miejsce XI Szumarski Miłosz - Pura Anita

Kategoria IV Klasa A / 16-18 lat /

Miejsce IV Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

Karo Mazurowe kategoria powyżej 30 lat

Miejsce II

Ługowski Ireneusz i Irena

Kurylak Wojciech i Ewa

Boguszewski Jan i Ewa

Drzas Mirosław i Elżbieta

Radziszewski Waldemar i Aneta

Kryński Wieńczysław i Marzena

Kuzniecow Agnieszka

 

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce VIII Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Miejsce X Kiendyś Kamil - Jachimczuk Zuzanna


VIII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "O Muszlę Bałtyku"

6-7.06.2009 Malbork

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce III Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce IV Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce VI Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce V Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce III Szeweluk Michał - Świderska Beata

Kategoria IV klasa A / 16-18 lat /

Miejsce IV Malinowski Dominik - Szeryńska Julita


XI Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich
"O Podlaską Szyszkę - Siemiatycze 2009"

27-28 czerwiec 2009

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce VII Sidorczuk Mateusz - Jankowska Patrycja

Miejsce X Bartoszuk Adrian - Nikołajuk Angelika

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce IV Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Miejsce VII-IX Kiendyś Kamil - Jachimczuk Zuzanna

Kategoria IV klasa B / 16-18 lat /

Miejsce I Charyton Michał - Kruszewska Justyna

Miejsce VII Szyszko Mateusz - Szulc Agata

 

Karo Mazurowe / kategoria powyżej 30 lat /

Miejsce II

Kurylak Wojciech i Ewa

Boguszewski Jan i Ewa

Drzas Mirosław i Elżbieta

Radziszewski Waldemar i Aneta

Kryński Wieńczysław i Marzena

Kuzniecow Agnieszka

Ługowska Irena

 

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce IV Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce V Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Miejsce VII-VIII Michaluk Dawid - Niczyporuk Weronika

Miejsce IX-X Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce XII-XIII Leoniuk Grzegorz - Kryńska Julia

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Miejsce IV Koc Konrad - Laskowska Kinga

Miejsce V Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VI Radziszewski Dawid - Kryńska Karolin

Miejsce IX-XI Awksietijuk Filip - Dziedzia Gabriela

Miejsce IX-XI Sitarski Mateusz - Radziszewska Aleksandra

Miejsce IX-XI Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce I Szeweluk Michał - Świderska Beata Małgorzata

Miejsce VI Niewiarowski Janusz - Goworek

Miejsce XII Szumarski Miłosz - Pura Anita

Kategoria IV Klasa A / 16-18 lat /

Miejsce V Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

Kategoria VI Klasa A / 31-40 lat /

Miejsce III Drzas Mirosław - Drzas Elżbieta


XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCÓW POLSKICH

"WARMIA -2009" Olsztyn 24-26.07.2009

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce III Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce IV Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce V Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Miejsce IX-X Szyszko Jakub - Krzesińska Julia

Miejsce XI Bojarski Filip - Wincenciak Sandra

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce IV Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Miejsce VI Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Kategoria IV klasa A / 16-18 lat /

Miejsce V Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce IX Sidorczuk Mateusz - Jankowska Patrycja

Kategoria IV klasa B / 16-18 lat /

Miejsce I Charyton Michał - Kruszewska Justyna

Miejsce IV Wawryniuk Hubert / Biała Podlaska / - Kurylak Karolina



VIII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich
"Mazowiecka Wierzba"

Warszawa 17-18.10.2009

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce IV Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce V Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce XI-XII Bojarski Filip - Wincenciak Sandra

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce VII Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VIII-IX Radziszewski Dawid - Kryńska Karolin

Miejsce VIII-IX Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce II Szeweluk Michał - Świderska Beata Małgorzata

Miejsce VII Niewiarowski Janusz - Goworek

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce V Kiendyś Kamil - Kaczmarska Karolina

Miejsce X-XI Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna



II Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich
"O Szablę Kmicica"

Drohiczyn 5.12.2009

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce I Bartoszuk Adrian - Nikołajuk Angelika

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce II Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Miejsce V Kiendyś Kamil - Kaczmarska Karolina

Kategoria IV klasa B / 16-18 lat /

Miejsce II Szyszko Mateusz - Szulc Agata


XI Regionalny Turniej Tańców Polskich "O Złoty Klucz"

Drohiczyn 5.12.2009

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce I Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Miejsce II Leoniuk Grzegorz - Zduniuk Justyna

Miejsce III Lubowicki Marcin- Kryńska Julia

Miejsce VI Szyszko Jakub - Krzesińska Julia

Miejsce X Michaluk Dawid - Niczyporuk Weronika

Miejsce XI Kałucki Sylwester - Doroszkiewicz Anita


Wejscie na stronę turnieju
"O Podlaską Szyszkę"



Oficjalna strona miasta Siemiatycze


Napisali o nas