TURNIEJE 2008 MAŁE PODLASIE WYNIKI

V Ogólnopolski Turniej
Tańców Polskich

"O Puchar prof. Mariana Wieczystego"

Kraków - Wieliczka-
Kopalnia Soli
12-13.01.2008

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce II Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce III Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce V Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce X Koc Konrad - Laskowska Kinga

Miejsce XI-XII Awksietijuk Filip - Dziedzia Gabriela

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce VI Malinowski Dominik - Łopaciuk Aleksandra

Miejsce VIII Leszczyński Kamil - Kuzniecow Weronika

Kategoria IV klasa A / 15-18 lat /

Miejsce I Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce III Sitarski Mateusz - Radziszewska Aleksandra

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce VI Siemieniuk Piotr - Kaczmarska Karolina

Miejsce X Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

Kategoria IV klasa B / 15-18 lat /

Miejsce III Kozłowski Marcin - Hodun Magdalena

Kategoria V klasa B / 18-30 lat /

Miejsce V Gawryluk Paweł - Kruszewska Justyna

VII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich

"O Pierścień Księżnej Izabeli"

Puławy 16-17.02.2008

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce I Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce II Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce VI Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce VIII-IX Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce III Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce V Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce VII-IX Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VII-IX Kowalczyk Jakub - Usakiewicz Gabriela

Miejsce X Ilczuk Jacek - Jankowska Patrycja

Miejsce XII Siemieniuk Rafał - Dmitruk Gabriela

 

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce II Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce VI Szumarski Miłosz - Pura Anita

Miejsce VII Malinowski Dominik - Łopaciuk Aleksandra

Kategoria IV klasa A / 15-18 lat /

Miejsce I Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce VI Sitarski Mateusz - Radziszewska Aleksandra

Miejsce VII-IX Zinkiewicz Filip - Boratyńska Gabriela

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce III Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

Kategoria V klasa B / 18-30 lat /

Miejsce IV Gawryluk Paweł - Kruszewska Justyna

 

VI Ogólnopolski Turniej Tańców Polskich

"O naszyjnik księżniczki Gerd z Leśna"

Brusy 14 - 16 marca 2008 r.

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce I Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce I Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce VII Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce II Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce VII Leszczyński Kamil - Kuzniecow Weronika

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce I Sitarski Mateusz - Radziszewska Aleksandra

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce VII Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

 

VIII MISTRZOSTWA POLSKI
w TAŃCACH POLSKICH

MAZUR 2008 - WIELISZEW,

05.- 06.04.2008 r

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce II Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia Vice Mistrzowie Polski

Miejsce IV Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce VIII Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Miejsce IX-X Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce IV Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce IX Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce VII-IX Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce XI-XII Kowalczyk Jakub - Usakiewicz Gabriela

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce III Szeweluk Michał - Świderska Beata Brązowe Medale

Miejsce VIII Szumarski Miłosz - Pura Anita

Kategoria IV klasa A / 15-18 lat /

Miejsce I Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita Mistrzowie Polski

 

Karo Mazurowe kategoria powyżej 30 lat

Miejsce III

Ługowski Ireneusz i Irena

Kurylak Wojciech i Ewa

Boguszewski Jan i Ewa

Drzas Mirosław i Elżbieta

Radziszewski Waldemar i Aneta

Kryński Wieńczysław i Marzena

Kuzniecow Agnieszka

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce I Zinkiewicz Filip - Boratyńska Gabriela

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce VIII Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

Miejsce X Siemieniuk Piotr - Kaczmarska Karolina

 

VIII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

,, TAŃCZĄCE TRZEWICZKI"

BIAŁA PODLASKA,
19-20 kwietnia 2008r.

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce I Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce II Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce IV Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce IV Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce V Kowalczyk Gabriel - Grochowska Paulina

Miejsce VII Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VIII Koc Konrad - Laskowska Kinga

Miejsce IX-X Kowalczyk Jakub - Usakiewicz Gabriela

Miejsce XI-XII Siemieniuk Rafał - Dmitruk Gabriela

Miejsce XI-XII Boguszewski Bartłomiej - Obniska Karolina

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce II Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce V Szumarski Miłosz - Pura Anita

Kategoria IV klasa A / 15-18 lat /

Miejsce I Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce II Zinkiewicz Filip - Boratyńska Gabriela

Miejsce V Sadowski Łukasz - Ryżko Agnieszka

Miejsce VII-VIII Makowiak Dominik - Drzas Joanna

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce III Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

Miejsce IX-X Kiedyś Kamil - Jachimczak Zuzanna

Miejsce IX-X Pućko Dawid - Tereszkiewicz Ewelina

Miejsce XI-XII Charyton Michał - Szulc Agata

Kategoria IV klasa B / 15-18 lat /

Miejsce I Wawryniuk Hubert - Kruszewska Justyna

Miejsce II Malinowski Dawid - Szejbut Dominika

 

VII Ogólnopolskie Konkurs
Tańców Polskich

"O Muszlę Bałtyku"

Malbork, 31.05. - 1.06.2008 r.

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce III Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce VII-VIII Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce IX Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce X Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce VII Kowalczyk Jakub - Usakiewicz Gabriela

Miejsce IX Koc Konrad - Laskowska Kinga

Miejsce X-XI Awksietijuk Filip - Dziedzia Gabriela

Miejsce X-XI Boguszewski Bartłomiej - Obniska Karolina

X Ogólnopolski Turniej
Tańców Polskich

"O Podlaską Szyszkę

Siemiatycze 2008" 29.06.2008

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce I Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce II Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce VIII-X Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce XI-XII Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce III Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce IV Kowalczyk Gabriel - Grochowska Paulina

Miejsce V Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce VIII-IX Kowalczyk Jakub - Usakiewicz Gabriela

Miejsce VIII-IX Siemieniuk Rafał - Dmitruk Gabriela

Miejsce X Ilczuk Jacek - Jankowska Patrycja

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce I Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce VI Szumarski Miłosz - Pura Anita

Miejsce XII Leszczyński Kamil - Kuzniecow Weronika

Kategoria IV klasa A / 15-18 lat /

Miejsce I Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita

Miejsce IV Kozłowski Marcin - Hodun Magdalena

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce II Zinkiewicz Filip - Boratyńska Gabriela

Miejsce X Sadowski Łukasz - Ryżko Agnieszka

Miejsce VII-VIII Makowiak Dominik - Drzas Joanna

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce I Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

Miejsce VI Siemieniuk Piotr - Kaczmarska Karolina

Miejsce VII-VIII Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Miejsce IX-X Kiedyś Kamil - Jachimczak Zuzanna

Kategoria IV klasa B / 15-18 lat /

Miejsce I Wawryniuk Hubert - Kruszewska Justyna

Miejsce II Malinowski Dawid - Szejbut Dominika

 

XV OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCÓW POLSKICH

"WARMIA -2008"

Olsztyn 25-26.07.2008

 

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce I Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce III Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce V Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce VI Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Miejsce VIII Krzesiński Bartosz - Karolina Gierasimiuk

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce II Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce III Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce VI Koc Konrad - Laskowska Kinga

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce V Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce IX-X Leszczyński Kamil - Kuzniecow Weronika

 

Karo Mazurowe kategoria powyżej 30 lat

Miejsce III

Ługowski Ireneusz i Irena

Kurylak Wojciech i Ewa

Boguszewski Jan i Ewa

Drzas Mirosław i Elżbieta

Radziszewski Waldemar i Aneta

Kryński Wieńczysław i Marzena

 

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce VII-VIII Sidorczuk Mateusz - Jeleszuk Olga

Miejsce XI Makowiak Dominik - Drzas Joanna

Kategoria IV klasa B / 15-18 lat /

Miejsce II Wawryniuk Hubert - Kruszewska Justyna

Miejsce VII Malinowski Dawid - Szejbut Dominika

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

,, O Pieczęć Księcia Warcisława III"

22-24.08.2008 , KOŁOBRZEG

Kategoria I

Miejsce I Jeleszuk Jakub Zaremba Natalia

Miejsce III Radziszewski Dawid Kryńska Karolina

Miejsce IV Malinowski Filip Trochimiak Paulina

Kategoria II klasa A

Miejsce I Falkiewicz Eryk Drzas Kamila

Miejsce II Niewiarowski Janusz Goworek Małgorzata

Miejsce III Kowalczyk Jakub Usakiewicz Gabriela

Miejsce IV Kowalczyk Gabriel Grochowska Paulina

Miejsce V Zinkiewicz Filip Boratyńska Gabriela

Miejsce VII Koc Konrad Laskowska Kinga

Miejsce VIII Uściniak Adam Kaźmieruk Katarzyna

Miejsce IX Ilczuk Jacek Jankowska Patrycja

Kategoria III klasa A

Miejsce III Leszczyński Kamil Kuzniecow Weronika

Kategoria IV open

Miejsce VI Malinowski Dawid Szejbut Dominika

 

Kategoria II klasa B

Miejsce II Sitarski Mateusz Radziszewska Aleksandra / awans do klasy A /

Miejsce III Makowiak Dominik Drzas Joanna

Miejsce IV Sidorczuk Mateusz Jeleszuk Olga

Miejsce V Patryk Niedziółka Angelika Nikołajuk

Kategoria III klasa B

Miejsce II Pleszuk Marcin Warszycka Hanna

Miejsce III Dominik Malinowski Agata Szulc

M iejsce IV Kiendyś Kamil Jachimczuk Zuzanna

Kategoria V klasa B

Miejsce IV Paweł Gawryluk Karolina Kaczmarska

VII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich "Mazowiecka Wierzba"

Warszawa 18-19.10.2008

Kategoria I

Miejsce I Radziszewski Dawid Kryńska Karolina

Miejsce III Jeleszuk Jakub Zaremba Natalia

Miejsce IV Malinowski Filip Trochimiak Paulina

Miejsce VI Szeweluk Wojciech Drewnowska

Miejsce VII Krzesiński Bartosz - Karolina Gierasimiuk

Miejsce VIII-IX Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce XII Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Kategoria II klasa A

Miejsce III Niewiarowski Janusz Goworek Małgorzata

Miejsce V Kowalczyk Gabriel Grochowska Paulina

Miejsce VI Kowalczyk Jakub Usakiewicz Gabriela

Miejsce VII-X Zinkiewicz Filip Boratyńska Gabriela

Miejsce VII-X Sitarski Mateusz Radziszewska Aleksandra

Miejsce XII Ilczuk Jacek Jankowska Patrycja

Kategoria III klasa A

Miejsce IV Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce IX-X Szumarski Miłosz - Pura Anita

 

Kategoria IV klasa A

Miejsce I Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita

 

Kategoria III klasa B

Miejsce VII Pleszuk Marcin Warszycka Hanna

Miejsce VIII Kiendyś Kamil Jachimczuk Zuzanna

Miejsce IX-X Charyton Michał - Kaczmarska Karolina

Miejsce XI Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Kategoria IV klasa B

Miejsce III Malinowski Dominik - Kruszewska Justyna

VII OGÓLNOPOLSKI KONKURS TAŃCÓW POLSKICH


"  K u r p i o w s k i e   D w o j a k i "


Ostrołęka, 22-23 Listopada 2008

Kategoria I / 7-9 lat /

Miejsce I Radziszewski Dawid - Kryńska Karolina

Miejsce II Jeleszuk Jakub - Zaremba Natalia

Miejsce IV Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Miejsce V Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce VII Szeweluk Wojciech - Drewnowska Joanna

Miejsce VIII-IX Krzesiński Bartłomiej - Gierasimiuk Karolina

Miejsce X Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

Miejsce XI-XII Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce XI-XII Łempicki Karol - Lachowicz Katarzyna

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce I Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce III Falkiewicz Eryk - Drzas Kamila

Miejsce IV Kowalczyk Gabriel - Grochowska Paulina

Miejsce V Koc Konrad - Laskowska Kinga

Miejsce VI Awksietijuk Filip - Dziedzia Gabriela

Miejsce VII-VIII Boguszewski Bartłomiej - Obniska Karolina

Miejsce VII- VIII Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce IV Szeweluk Michał - Świderska Beata

Miejsce VIII Szumarski Miłosz - Pura Anita

Miejsce IX-X Pleszuk Marcin - Warszycka Hanna

Kategoria IV klasa A / 15-18 lat /

Miejsce II Kaźmieruk Marcin - Szeryńska Julita

Kategoria II Klasa B / 10-12 lat /

Miejsce V Makowiak Dominik - Drzas Joanna

Kategoria III klasa B / 13-15 lat /

Miejsce V Charyton Michał - Kaczmarska Karolina

I Ogólnopolski Turniej
Tańców Polskich

"O Szablę Kmicica"

Drohiczyn 6.12. 2008

Kategoria II klasa B

Miejsce III Kowalczyk Jakub - Drzas Joanna

Kategoria III klasa B

M iejsce IV Charyton Michał -Uściniak Karolina

Miejsce XII Pućko Dawid - Zduniuk Katarzyna

Kategoria IV klasa B

Miejsce I Malinowski Dominik - Szeryńska Julita

Miejsce V Kiendyś Kamil - Szejbut Dominika

X REGIONALNY TURNIEJ TAŃCÓW POLSKICH

"O ZŁOTY KLUCZ"

DROHICZYN 6 grudnia 2008 r.

Kategoria I

Miejsce I Malinowski Filip - Trochimiak Paulina

Miejsce IV Leszczyński Jakub - Koc Wioleta Sylwia

Miejsce VII-VIII Krzesiński Bartłomiej - Gierasimiuk Karolina

Miejsce X Koc Krzysztof - Zduniuk Gabriela

Miejsce XI-XII Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

 


Wejscie na stronę turnieju
"O Podlaską Szyszkę"



Oficjalna strona miasta Siemiatycze