Miejsce
poświęcone pamięci
o Tych,
którzy odeszli >>>

 

Mistrzostwa Polski - wyniki Małego Podlasia

I Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich w Formie Towarzyskiej

"Warmia-Mazury 2001"

Olsztyn 26 maj 2001

Kategoria I / 7-9 lat /
Miejsce III Orłowski Marcin Szeryńska Julita

Kategoria II / 10-12 lat /
Miejsce IV Dawidziuk Daniel Jaskulska Ewa

Kategoria III / 13-15 lat /
Mistrzowie Polski - Rząca Kamil Sielicka Emilia

Kategoria IV / 16-18 lat /
Mistrzowie Polski - Kujawa Robert Grzeszczuk Anna
Miejsce VI Sielicki Krzysztof Ługowska Magdalena


II Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich w Formie Towarzyskiej

"Podlasie-Siemiatycze 2002"

Siemiatycze 1 czerwiec 2002

Kategoria I / 7-9 lat /
Miejsce V Malinowski Dominik Niewiarowska Karolina

Kategoria III / 13-15 lat /
Miejsce IV Dawidziuk Daniel Jaskulska Ewa

Kategoria IV / 16-18 lat /
Mistrzowie Polski - Rząca Kamil Sielicka Emilia
Vice Mistrzowie Polski Kujawa Robert Grzeszczuk Anna


III Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich w Formie Towarzyskiej

"Tańczące Trzewiczki"

Biała Podlaska 5 kwiecień 2003

Kategoria I / 7-9 lat /
Miejsce VI Barwiejuk Michał Radzikowska Małgorzata

Kategoria II / 10-12 lat /
Miejsce III Orłowski Marcin Pietrzak Maja
Miejsce V Kaźmieruk Marcin Szeryńska Julita

Kategoria III / 13-15 lat /
Mistrzowie Polski - Dawidziuk Daniel, Jaskulska Ewa
Miejsce IV Stach Rafał Grzeszczuk Kinga

Kategoria IV / 16-18 lat /
Miejsce IV Ługowski Marcin Sielicka Emilia
Miejsce V Omelaniuk Emil Kurylak Marta

Kategoria V / 18-30 lat /
Miejsce III Kujawa Robert Grzeszczuk Anna

IV Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich "Poznań 2004"

Poznań 18-19 wrzesień


Kategoria I / 7-9 lat /
Miejsce IV Marcin Malewski Anita Pura
Miejsce V Mateusz Marszałkowski Karina Szczepanek


Kategoria II / 10-12 lat /
Vice Mistrzowie Polski -

Dominik Malinowski, Karolina Niewiarowska


Kategoria III / 13-15 lat /
Vice Mistrzowie Polski - Marcin Kaźmieruk, Julita Szeryńska


Kategoria IV / 16-18 lat /
Vice Mistrzowie Polski - Rafał Stach,
Kinga Grzeszczuk
Miejsce IV daniel Dawidziuk Ewa Jaskulska


V Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich

"Mazur 2005"

Wieliszew 9-10 kwiecień


Kategoria I / 7-9 lat /
Miejsce IV Janusz Niewiarowski - Małgorzata Goworek


Kategoria II / 10-12 lat /
Miejsce III -
Dominik Malinowski - Karolina Niewiarowska
Miejsce V - Michał Barwiejuk - Małgorzata Radzikowska


Kategoria III / 13-15 lat /
Mistrzowie Polski - Marcin Kaźmieruk - Julita Szeryńska

Miejsce VI Marcin Orłowski - Maja Pietrzak


Kategoria IV / 16-18 lat /
Miejsce III Kinga Grzeszczuk


VI Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich

Puławy 18-19 luty 2006


Kategoria I / 7-9 lat /
Miejsce III Adam Uściniak Katarzyna Kaźmieruk
Miejsce IV Mateusz Sitarski Aleksandra Terpiłowska
Miejsce V Bartłomiej Boguszewski Karolina Obniska


Kategoria II / 10-12 lat /
Miejsce VI Michał Barwiejuk - Małgorzata Radzikowska


Kategoria III / 13-15 lat /
Mistrzowie Polski -
Marcin Kaźmieruk - Julita Szeryńska


VII Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich

Warszawa Wilanów 17-18 listopad 2007

Kategoria I / 7-9 lat /
Vice Mistrzowie Polski - Jakub Jeleszuk - Natalia Zaremba
Miejsce IV Jakub Kowalczyk - Gabriela Usakiewicz


Kategoria II / 10-12 lat /
Vice Mistrzowie Polski - Miłosz Szumarski i Anita Pura


Kategoria III / 13-15 lat /
Vice Mistrzowie Polski - Michał Szeweluk - Beata Świderska


Kategoria IV / 16-18 lat /
Vice Mistrzowie Polski - Marcin Kaźmieruk - Julita Szeryńska


VIII Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich

"Mazur 2008"

Wieliszew 5-6 kwiecień 2008

Kategoria I / 7-9 lat /
Vice Mistrzowie Polski- Jakub Jeleszuk - Natalia Zaremba
Miejsce IV - Dawid Radziszewski - Karolina Kryńska


Kategoria II / 10-12 lat /
Miejsce IV Janusz Niewiarowski - Małgorzata Goworek

Kategoria III / 13-15 lat /
Miejsce III - Michał Szeweluk - Beata Świderska


Kategoria IV / 16-18 lat /
Mistrzowie Polski -
Marcin Kaźmieruk - Julita Szeryńska


IX Mistrzostwa Polski w Tańcach Polskich

"Mazur 2009 - Wieliszew", 04 kwietnia

Kategoria I / 7-9 lat

Miejsce III Kryczka Kacper - Wysocka Kamila

Miejsce IV Krzesiński Bartłomiej -Gierasimiuk Karolina

Miejsce V Awksietijuk Maciej - Czeczuk Wiktoria

 

Kategoria II klasa A / 10-12 lat /

Miejsce IV Uściniak Adam - Kaźmieruk Katarzyna

 

Kategoria III klasa A / 13-15 lat /

Miejsce V Niewiarowski Janusz - Goworek Małgorzata

Miejsce VI Szeweluk Michał - Świderska Beata

 

Konkurs Kar Mazurowych / kategoria starsza - powyżej 30 lat /

Miejsce II Małe Podlasie Siemiatycze

/ Ługowski Ireneusz i Irena

Kurylak Wojciech i Ewa

Boguszewski Jan i Ewa

Drzas Mirosław i Elżbieta

Radziszewski Waldemar i Aneta

Kryński Wieńczysław i Marzena

Kuzniecow Agnieszka


Wejscie na stronę turnieju
"O Podlaską Szyszkę"



Oficjalna strona miasta Siemiatycze


Napisali o nas